• Logo IMOTHEP carpbaits
 • Doprava zdarma
  při nákupu nad 1 600 Kč!
 • 1 ks
  za 142 Kč
IMOTHEP carpbaits | boilies, rybářské návnady

Doprava a platba

Doprava při objednávce nad 1 600 Kč je zdarma.

V současnosti umožňujeme doručení třetí osobou, kdy vám bude zboží expedováno společností PPL, nebo osobní vyzvednutí ve výdejním místě.

 • PPL
  U tohoto způsobu vám bude zboží doručeno v pracovní den, v rozmezí mezi 8 – 18 hodinou. Za příplatek je možné zajistit doručení v dopoledních (8–12) či večerních hodinách (16–20). U tohoto druhu dopravy nemůžete vybrat přesnou hodinu doručení, ale řidič vás bude předem informovat, kdy k vám dorazí a doručí zboží za první zamykatelné dveře na uvedené adrese. Za zboží můžete zaplatit dobírkou. Smluvní přeprava doručuje zboží do 24 hodin v pracovní dny, které začínají plynout od 18:00 hodiny dne převzetí zásilky.
 • Osobní odběr ve výdejním místě
  Zboží si můžete zdarma vyzvednout na adrese Lipová 18/5, Štěpánkovice 747 28 kdykoliv ve všední dny mezi 8:00 a 15:00.

Ceny za jednotlivé druhy přepravy
Přesné ceny se vám zobrazí v průběhu tvorby objednávky, kde si budete moci mezi jednotlivými jejími typy pohodlně přepínat a volit tu pro vás nejvýhodnější.
 

Způsoby platby

V našem eshopu je možné platit snadno a rychle online platební kartou, bezhotovostním převodem na účet, případně v hotovosti u přepravce PPL. Pro platbu kartou nebo bankovními tlačítky využíváme platební bránu Comgate poskytovatele ComGate Payments, a.s.

 • Dobírka
 • Převodem na účet
 • Platba v hotovosti (při převzetí na výdejním místě, nelze platit kartou)
 • Online platební kartou a bankovními tlačítky prostřednictvím platební brány
  Platební brána ComGate
  Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
   

  Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 
   

Kontakty pro reklamace nebo dotazy k online platbám platební kartou a bankovními tlačítky:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 
Vážení zákazníci, velmi nás těší váš obrovský zájem o naše produkty. Už 10 let si zakládáme na jejich kvalitě a rychlosti dodání. Avšak kvůli aktuálním zdravotním komplikacím některých členů našeho týmu může doručení vašich objednávek trvat déle, než jste zvyklí. Můžete se na nás spolehnout, že děláme maximum pro to, abyste své zboží dostali co nejdříve. Děkujeme za pochopení! Tým IMOTHEP carpbaits.