• Logo IMOTHEP carpbaits
 • Doprava zdarma
  nad 2 000 Kč
 • 3 ks
  za 3 470 Kč
IMOTHEP carpbaits | boilies, rybářské návnady

Doprava a platba

Doprava při objednávce nad 2 000 Kč je zdarma.

V současnosti umožňujeme doručení třetí osobou, kdy vám bude zboží expedováno společností PPL, nebo osobní vyzvednutí ve výdejním místě.

 • PPL
  U tohoto způsobu vám bude zboží doručeno v pracovní den, v rozmezí mezi 8 – 18 hodinou. Za příplatek je možné zajistit doručení v dopoledních (8–12) či večerních hodinách (16–20). U tohoto druhu dopravy nemůžete vybrat přesnou hodinu doručení, ale řidič vás bude předem informovat, kdy k vám dorazí a doručí zboží za první zamykatelné dveře na uvedené adrese. Za zboží můžete zaplatit dobírkou. Smluvní přeprava doručuje zboží do 24 hodin v pracovní dny, které začínají plynout od 18:00 hodiny dne převzetí zásilky.
 • Výdejní místa PPL ParcelShop
  Zásilky vám budou dopraveny zpravidla do 2 dnů na vybrané výdejní místo PPL ParcelShop.
  Seznam výdejních míst s jejich detaily naleznete na této stránce.

 • Osobní odběr ve výdejním místě
  Zboží si můžete zdarma vyzvednout na adrese Lipová 18/5, Štěpánkovice 747 28 kdykoliv ve všední dny mezi 8:00 a 15:00.

Ceny za jednotlivé druhy přepravy
Přesné ceny se vám zobrazí v průběhu tvorby objednávky, kde si budete moci mezi jednotlivými jejími typy pohodlně přepínat a volit tu pro vás nejvýhodnější.
 

Způsoby platby

V našem eshopu je možné platit snadno a rychle online platební kartou, bezhotovostním převodem na účet, případně v hotovosti u přepravce PPL. Pro platbu kartou nebo bankovními tlačítky využíváme platební bránu Comgate poskytovatele ComGate Payments, a.s.

 • Dobírka (během akce Black Friday nedostupná)
 • Převodem na účet
 • Platba v hotovosti (při převzetí na výdejním místě, nelze platit kartou)
 • Online platební kartou a bankovními tlačítky prostřednictvím platební brány
  Platební brána ComGate
  Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
   

  Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 
   

Kontakty pro reklamace nebo dotazy k online platbám platební kartou a bankovními tlačítky:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

 
K tomu potřebujeme váš souhlas s využitím souborů cookies, které používáme pro správnou funkci webu, relevantní zobrazování reklam, měření návštěvnosti a ukládání vašich preferencí.